Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Vestavné elektrospotřebiče > Vestavné myčky >

ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm)

ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm)

Cena produktu ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm) není známa.

 

Popis produktu ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm): - 12 jídelních souprav - plně automatický program - tato myčka je natolik inteligentní, že je schopna sama "myslet". Je plně automatická a schopná rozpoznat množství vloženého nádobí i stupeň jeho... > více informací


ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm) - popis

nahoru

- 12 jídelních souprav - plně automatický program - tato myčka je natolik inteligentní, že je schopna sama "myslet". Je plně automatická a schopná rozpoznat množství vloženého nádobí i stupeň jeho znečištění a podle toho upravit mycí program tak, že se spotřebuje přesně tolik vody a energie, kolik je k dokonalému umytí potřeba - LED displej - zpožděný start

Výrobce Electrolux

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vestavné trouby nebo Vestavné varné desky, Vestavné kávovary, Vestavné pračky.

Nejlevnější ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm) akční ceny - Levné ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ELECTROLUX ESI 6241 W (vestavná myčka nádobí,60cm) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vestavné myčky.